Inwestowanie w pożyczki jest łatwe i rentowne

Fellow Finance vertaislainapalvelu

1. Fellow Finance

Załóż bezpłatne konto i wybierz komu chcesz pożyczać i na jakich warunkach. Możesz inwestować w pojedyncze pożyczki lub zautomatyzować swoje inwestycje, używając naszego systemu alokacji.

Laina

2. Umowa pożyczkowa

Użyj naszej platformy do uzgodnienia z Pożyczkobiorcami rat, odsetek i długości trwania pożyczki. Po zaakceptowaniu Twojej oferty przez Pożyczkobiorcę następuje automatyczne zawarcie umowy.

Sijoittaminen

3. Stały zysk

Co miesiąc otrzymujesz spłaty kapitału oraz odsetki od swoich inwestycji. Możesz je łatwo i szybko zainwestować w kolejne pożyczki i zwiększyć w ten sposób swoje roczne zyski.

Wypłata

4. Wypłata środków

Możesz wypłacać otrzymane odsetki i spłacony z pożyczek kapitał na własne konto w dowolnym momencie. W Fellow Finance masz tez możliwość sprzedania części lub wszystkich swoich inwestycji na rynku wtórnym.

Inwestowanie w pożyczki społecznościowe

Fellow Finance łączy osoby, które dysponują środkami pieniężnymi, z tymi, które ich potrzebują. Inwestowanie w pożyczki społecznościowe na platformie Fellow Finance jest proste, niezależnie czy jesteś prywatnym inwestorem czy firmą lub instytucją. Fellow Finance oferuje Ci bezpieczną i godną zaufania platformę do inwestowania w pożyczki gotówkowe w Polsce i w Finalndii, zapewniając ocenę ryzyka pożyczkobiorców.

W chwili obecnej serwis dla inwestorów istnieje wyłącznie w języku angielskim i fińskim.

Bazujemy na dokładnej ocenie ryzyka

Fellow Finance znajdzie, zweryfikuje i oceni wnioskodawcę pożyczki. Ty wybierzesz komu i na jakich warunkach chcesz pożyczać. Możesz łatwo zdywersyfikować swoje inwestycje, rozkładając ryzyko na setki pożyczek, tak że koszt straty inwestycji w pojedynczej pożyczce znacząco maleje. To umożliwia Ci osiąganie wysokich zysków o małych wahaniach w czasie. Pożyczki społecznościowe dają Ci też możliwość rozszerzenia swojego inwestycyjnego portfela o nową kategorię aktywów, które posiadają niską korelację z innymi instrumentami rynku finansowego.

Pożyczki społeczniosciowe zyskują na popularności

Do tej pory z naszej usługi skorzystało ponad 100 000 obywateli fińskich, a suma pożyczonych kwot przekracza 50 milionów euro. Nasi inwestorzy osiągają średnie zyski 13% rocznie.

Inwestuj Przejdź na stronę dla inwestorów

Fellow Finance i pożyczki społeczniościowe ​to

Korkotuottoa

 Wysoki zysk

Zysk dla naszych inwestorów wynosił do tej pory ponad 13% rocznie

rajattu luottotappioriski

 Ograniczone ryzyko

Jeśli pożyczkobiorca nie spłaci swojej pożyczki, strata inwestora jest ograniczona do 30% kapitału zainwestowanego w tę pożyczkę (pożyczki na rynku fińskim).

Procent składany

 Procent składany

Możesz w prosty sposób zainwestować swoje miesięczne zyski wraz z odsetkami w nowe pożyczki.

Matala riski

Dywersyfikacja

Już inwestycję 10.000 złotych łatwo zdywersyfikujesz według własnych kryteriów. Równoczesnie inwestujesz w całkowicie nowy rodzaj aktywów.

Korkoa korolle

Przejrzystość

W naszym serwisie widzisz zawsze aktualny stan swoich inwestycji oraz przepływ gotówki. Możesz szczegółowo analizować swój portfel.

bezpłatny-inwestowani

Zero kosztów

Nasz serwis jest darmowy dla inwestorów. Nie pobieramy opłat za otwieranie i prowadzenie konta.

turvallinen sijoitusmuoto

 Bezpieczeństwo

Zysk z odsetek jest zagwarantowany w umowach pożyczkowych, zawieranych pomiędzy inwestorem a pożyczobiorcą - nie finansujesz firmy Fellow Finance.

Korkotuottoa

Rynek wtórny

Możesz sprzedawać i kupować pożyczki na rynku wtórnym. To umożliwia szybkie spieniężenie inwestycji w razie potrzeby.