Fellow Finance

​Innowacyjny serwis dla ludzi szukających źródeł finansowania ​oraz tych, którzy chcieliby zainwestować swoje oszczędności

Fellow Finance zapewnia zaawansowaną technologicznie platformę, na której pożyczkobiorca może znaleźć odpowiednie dla siebie warunki pożyczki, a inwestor uzyskać rozsądny zysk z jej oprocentowania. Fellow Finance oferuje usługę pożyczkową dla osób prywatnych, zapewniając całkowitą poufność danych osobowych użytkowników oraz ich bezpieczeństwo w sieci.

Nordycki lider w świecie pożyczek społecznościowych

Mimo młodego wieku firma szybko się rozwija. Fellow Finance Corporation została założona w 2013 roku. Od początku naszym celem było oferowanie najwyższej jakości usług w innowacyjnym sektorze finansów online w całej Europie.

Fellow Finance Corporation to finansowo stabilna firma oferująca platformę do pożyczania oraz inwestowania w kredyty konsumpcyjne. Fellow Finance Corporation jest własnością założycieli i zarządu firmy oraz grupy Taaleri Oyj notowanej na Helsinskiej giełdzie.

Własny kapitał korporacji wynosi 2,7 milionów euro. Księgowością Fellow Finance Corporation zajmuje się Timo Helle, autoryzowany audytor z firmy księgowej Advico Gran Thornton.

Fellow Finance Oyj podlega fińskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

Najbardziej doświadczony zespół z Finalndii do Państwa dyspozycji

 Najbardziej doświadczony zespół Finlandii

Zespół Fellow Finance ma średnio ponad 15 lat doświadczenia w sektorze finansowym oraz umiejętności praktyczne w dziedzinie oszczędności, inwestycji, finansowania i zarządzania należnościami. Nasze doświadczenia zdobywaliśmy, działając na kilku rynkach europejskich.

Całkowita kwota pożyczek, przy których udzielaniu pośredniczyła nasza firma, wynosi już ponad 50 milionów euro.

fellow finance

Zarząd i Rada Nadzorcza Fellow Finance

Jouni Hintikka

Jouni Hintikka
CEO, Współzałożyciel firmy

Linkedin Twitter

Jouni jest doświadczonym liderem w dziedzinie usług bankowych. Pracował na stanowiskach kierowniczych w kilku europejskich bankach i instytucjach finansowych, tworząc nowe modele działalności bankowej, zarówno w sektorze bankowości prywatnej, jak również w środowisku cyfrowym. Jest entuzjastą przedsiębiorczości, finansów, inwestowania i rozwoju biznesu w przestrzeni wirtualnej.

Teemu Nyholm

Teemu Nyholm
C​IO, Współzałożyciel firmy

Linkedin

Teemu to biznesowo zorientowany CIO z dużym doświadczeniem w zakresie zarządzania ryzykiem i digitalizacji usług bankowych. Ma na swoim koncie budowę infrastruktury IT dla kilku banków, projektowanie i zarządzanie interfejsem od strony wewnętrznej oraz od strony klientów.

Harri Tilev

​Harri Tilev
Dyrektor, Współzałożyciel firmy

Linkedin

Harri specjalizuje się w inwestycjach kapitałowych oraz inwestycjach w nieruchomości na rynku europejskim. W Fellow Finance jest odpowiedzialny za kontakty z inwestorami. Dodatkowo działa aktywnie w zarządach wielu firm z sektorów technologii i inwestowania.

Pasi Rantamäki

Pasi Rantamäki
CFO, partner

Linkedin

Przez ostatnie osiem lat Pasi pracował jako CEO w międzynarodowej instytucji finansowej, gdzie był odpowiedzialny za finanse i ryzyko kredytowe w kilku lokalizacjach. Ponadto ma duże doświadczenie w dziedzinie rachunkowości zarządczej, finansowej i podatkowej w firmach sektora IT.

​Karri Haaparinne

Prezes Rady Nadzorczej

Linkedin

Teemu Nyholm

​Członek Rady Nadzorczej

Linkedin

​Harri Tilev

Członek Rady Nadzorczej

Linkedin

Jouni Hintikka

Członek Rady Nadzorczej

Linkedin Twitter

​Pontus Oinonen

Członek Rady Nadzorczej

Linkedin

Pekka Samuelsson

Członek Rady Nadzorczej

Linkedin